Znana, polska piosenkarka zmienia płeć?!

Znana, polska piosenkarka stanie się mężczyzną?! Nie! To tylko charakteryzacja do jednego ze znanych telewizyjnych programów. 

fot.wikimedia.org

Mowa tutaj o Honoracie Skarbek wybitnej, polskiej artystce, która się sławna dzięki coverom, które wrzucała na kanał YouTube. Ostatnio wydała nową płytę „Sunset” i single: „Zasady”, „Na koniec świata” oraz „świat jest nasz”.

Jak się okazuje Skarbek bierze udział w programie Twoja twarz Brzmi Znajomo, w którym uczestnicy często muszą zmienić się w mężczyzn lub odwrotnie.

„Wkładamy sobie taką imitację męskich genitaliów. (…) Musimy mieć dopracowane ułożenie rąk,że one  nie mogą być piękne, subtelne, kobiece (…).” –  powiedziała Honorata Skarbek.

Jaka jest Wasza opinia na temat takich programów?

AM/fakt.pl

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra