Nasze FILMY! Warszawa opanowana przez syjonistycznych protestantów

W ciągu ostatniego tygodnia protestanci przeprowadzili niezwykle kosztowną kampanie werbunkową do swoich zgromadzeń religijnych. Były organizowane koncerty na mniejszych i większych cenach, rozdawane ulotki, książki i filmy na DVD. Jedna z takich akcji miała miejsce koło w piątek koło cerkwi na warszawskiej Pradze. Nieprzypadkowo podczas jej trwania heretycy rozdawali swoje materiały w języku ukraińskim.

Protestancka agitacja w stolicy:

W sobotę tydzień szerzenia herezji zakończył się „Marszem dla Jezusa” który szedł pod żydowskimi flagami (z menorą – herbem państwa Izrael, i z gwiazdą Dawida). Protestanci są syjonistami i popierają utworzenie państwa Izrael. Zdaniem protestantów stworzenie państwa Izrael jest konieczne dla ponownego przyjścia Jezusa. Protestanci wierzą bowiem, że Żydzi są dalej narodem wybranym pomimo że odrzucili Jezusa – katolicy zgodnie z prawdą wiedzą, że przez to, że przyjęli Jezusa (zapowiadanego przez proroków) są nowym Izraelem czyli narodem wybranym. Protestanci twierdzili, że wymachują syjonistycznymi flagami bo Jezus był Żydem więc flagi izraelskie to jego rodzinne flagi mesjasza. My katolicy musimy takie głupie stanowiska protestantów za chory filosemityzm, a zapewne Żydzi, darzący Jezusa pogardą, ekscesy protestantów uznają za formę antysemickiego zawłaszczania antychrześcijańskich symboli syjonistycznych.

Co ciekawe na drodze protestanckiego marszu pod żydowskimi flagami nie stały betonowe bariery, które akurat w czasie tego marszu były odsunięte. Te same bariery nie zostały odsunięte gdy przez stolice przechodził Marsz Katyński.

Dla protestantów bariery odsunięto dla Marszu Katyńskiego nie:

Przed pomnikiem Mikołaja Kopernika można było dostrzec spotkanie marszu protestantów pod żydowskimi flagami, przedstawiciel prześladowanego przez chińskich komunistów ruchu falung dong i jehowitów. Szkoda, że heretyków nie witali katolicy z transparentami mówiącymi, że nie ma zbawienia poza Kościołem katolickim.

Protestanci, falung dong, jehowici:

Podobnie jak podczas bachanaliów, protestanci tańcem chwalił Boga. Ewidentnie takich zachowań protestantów katolicy nie powinni naśladować. Dodatkowo radosny taniec protestantów wśród tablic opisujących zbrodnie komunistów chińskich był niesmaczny. Nie mniej była w tym pewna perwersyjna logika, w trakcie tańca protestanci powiewali flagami państwa Izrael dokonującego szowinistyczne zbrodnie na narodzie palestyńskim.

Tańce protestanckie pod żydowską flagą:

Marsz protestantów pod żydowskimi flagami zakończył się przed kościołem świętej Anny, koncertem na gigantycznej i zapewne niezwykle kosztownej scenie. Można odnieść wrażenie, że protestanci nieprzypadkowo umieszczali swoje sceny przy świątyniach prawdziwych wyznań chrześcijańskich, tak by miejsca święte zbrukać swoimi herezjami.

Protestancka scena przed kościołem św Anny:

Komentując aktywność protestantów, trzeba przypomnieć, że nie ma zbawienia poza Kościołem katolickim, katolicyzm jest jedyną drogą do nieba, odrzucając prawdziwą katolicką wiarę i przyjmując herezje protestantów, heretyk wybiera potępienie.

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra