Absurdalny atak na prezydenta: „nie powinien klęczeć w kościele”

Krzysztof Mieszkowski, poseł Nowoczesnej, atakuje prezydenta Dudę za to, że klęczał w kościele po przyjęciu Komunii świętej. Uważa bowiem, że to uwłacza głowie państwa i zapisowi o równości religii.

Przerażające jest to, jak bardzo politycy Nowoczesnej są oderwani od cywilizacji chrześcijańskiej, nie rozumieją kultu chrześcijańskiego i kodu kulturowego.

Ich nienawiść do Kościoła i polskości jest tak wielka, że wszelkie przejawy religijności i patriotyzmu w życiu publicznym biorą za ostentacyjne popieranie księży.

MK/prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra