Wirtualna Polska przeprasza o. Rydzyka za pomówienie

Na portalu money.pl, należącym do Spółki Wirtualna Polska Media S.A., zgodnie z wyrokiem sądu, pojawiło się oświadczenie:

„Wirtualna Polska Media S.A. przeprasza o. dr. Tadeusza Rydzyka za to, że naruszyła jego dobra osobiste w ten sposób, iż dopuściła do publikacji w portalu money.pl dnia 20 lutego 2017 r. artykułu: „Rekordowe zyski Rydzyka. Zakonnik w setce najbogatszych Polaków”, zawierającego nieprawdziwe informacje na temat majątku osobistego o. Tadeusza Rydzyka, osiąganych przez niego przychodów i zysków, przypisując mu posiadanie majątku o wartości ponad 55 milionów złotych, którego nie posiada, a także to, iż o. Tadeusz Rydzyk jest lub mógłby być na liście 100 najbogatszych Polaków. Spółka dopuściła również do opublikowania w portalu money.pl w związku z powyższym artykułem obraźliwych dla o. Tadeusza Rydzyka komentarzy i niezwłocznie nie usunęła ich z portalu money.pl”

MK/prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra