Czy w najbliższym czasie czeka nas zalew Hindusów, Banglijczyków i Nepalczyków?

Już teraz w wydziale konsularnym polskiej placówki w New Delhi, w Indiach czeka na rozpatrzenie nawet 25 tysięcy wniosków o wizę.

Złożyły je osoby, które mają już pozwolenia na pracę wydane przez władze wojewódzkie i zostali zwerbowani przez firmy w Polsce. Problemem są tylko braki kadrowe, które sprawiają, że wystawienie wiz się opóźnia i niektórzy czekają już 8 miesięcy.

Już niedługo ten problem może być jednak rozwiązany, kiedy firmy zewnętrzne przejmą procedurę przyjmowania wniosków wizowych.

Czy to wierzchołek góry lodowej nowej fali imigracji do Polski?

MK/prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra