Katar inwestuje miliardy w niemieckie firmy?

Katar planuje zainwestować nawet 20 miliardów! 

fot. Pixabay.com

Włoski portal La Nuova Bussola Quotidiana poinformował, że Katar planuje zainwestować miliardy w niemieckie firmy.

„Cele Kataru nie mają granic. Największy sponsor Bractwa Muzułmańskiego i międzynarodowego terroryzmu kieruje się do Niemiec, gospodarczych płuc Europy. W związku z Forum Inwestycyjnym Niemcy-Katar, które odbędzie się w czwartek i piątek w Berlinie, minister finansów Kataru Ali Sharif al Amadi powiedział: Katar patrzy na Niemcy jako główny gracz światowej gospodarki i jest optymistycznie nastawiony do rozwoju na rynku niemieckim.” – napisano na włoskim portalu.

Główny nacisk położony ma być na małe i średnie firmy.

„W dzisiejszych czasach wiele narodów świata staje się farmami Emiratu Katarskiego, gdzie nasze wartości, nasza kultura i my sami stajemy się czymś w rodzaju się mięsa rzeźnego. Uczą nas o tym ataki terrorystyczne, lecz zbyt często zapominamy, że z ich powodu wylewamy łzy solidarności.” – takie zakończenie można przeczytać na portalu.

AM/prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra