Chcą legalizacji małżeństw homoseksualnych

fot. Pixabay.com

Przedstawiciele wielkich korporacji takich jak: Coca Cola, City, IBM, Deloitte, Bank of Ireland wystosowali list do władz Irlandii Północnej. Chcą, by Irlandia Północna nadała homoseksualistom status prawny równy małżeństwom.

„Jako pracodawcy zachęcamy i popieramy różnorodność a także włączenie do naszej siły roboczej i uznanie praw naszych lesbijek, gejów, biseksualistów i/lub osób transpłciowych do bycia sobą oraz do pracy i życia w wolności od dyskryminacji, uprzedzeń i wykluczenia.” – napisano w liście.

To nie wszystko.

„Zróżnicowane, otwarte i włączające społeczeństwo jest niezbędne dla stworzenia dynamicznej i konkurencyjnej gospodarki oraz korzystnej przyszłości dla Irlandii Północnej. Wierzymy, że aby osiągnąć ten cel ludzie powinni mieć równy dostęp do tych samych praw, uprawnień, obowiązków i wolności, które przysługują w całej Wielkiej Brytanii.”

„Chcemy zrobić co można, by zapewnić naszym klientom, kolegom i społeczności LGBT+ w Irlandii Północnej takie same prawa jakie mają do dyspozycji w reszcie Wielkiej Brytanii i Irlandii.”

Zgadzacie się?

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra