USA tworzy nowe bazy wojskowe w Syrii

fot. Pixabay.com

Amerykanie tworzenie baz wojskowych w Syrii rozpoczęli już w 2015 roku. Od lipca 2017 r. Stany Zjednoczone zbudowały pięć nowych baz i centrów operacyjnych w Syrii.

Agencja Anadolu poinformowała, że USA tworzą nowe bazy wojskowe. Lokalne źródła agencji podają, że budowa nowych amerykańskich obiektów wojskowych, które rozpoczęły się w sierpniu, świadczy o dążeniu Waszyngtonu do utrzymania długotrwałej obecności w regionie.

Według lokalnych mediów USA  zwiększyły środki bezpieczeństwa w budowie bazy wojskowej. Podobno obszar budowy otoczony jest przez samochody pancerne.

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra