Tysiące imigrantów „rozpłynęło się” w Danii

Duńska policja podaje, że tysiące imigrantów, którym nie przyznano azylu, „zniknęło”. Władze kraju nie wiedzą, gdzie te osoby przebywają.

Chodzi o 2835 ludzi, których wnioski zostały odrzucone. Nikt nie wie, gdzie znajduje się kolejne 2729 osób, których wnioski są rozpatrywane.

Rzecz jest bardzo niepokojąca, bo przecież chodzi o osoby, które zostały uznane za podejrzane i z różnych względów niechciane w Danii.

Jeśli nawet tylko niewielki procent z nich zasili szeregi terrorystów to i tak jest to olbrzymie zagrożenie dla całego narodu.

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra