W najnowszym wywiadzie Nergal znowu atakuje chrześcijaństwo!

Nergal a właściwie Adam Darski w najnowszym wywiadzie znów ostro wypowiedział się na temat chrześcijaństwa.

„Powinniśmy być dla siebie najbardziej kochającą się istotą i naprawdę nie rozumiem, dlaczego dawanie miłości samemu sobie w chrześcijaństwie jest uznawane za jeden z najcięższych grzechów. To jest jeden z największych paradoksów tej kłamliwej religii niszczącej ludzkie życie, pozbawiającej je radości. To smutna religia o śmierci, umieraniu i przybijaniu ludzi do drzewa – religia, w której nie ma radości, jest za to mnóstwo ograniczeń. Stworzono to tylko w jednym celu, politycznym, żeby pewna grupa ludzi miała władzę nad większością.” – powiedział muzyk.

Na pytanie co sądzi o filmie „Kler” odpowiedział, że filmu nie oglądał, ale już wie, że mu się spodoba.

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra