Włochy: UE będzie skończona

Wicepremier Włoch Luigi Di Maio przemawiał ostatnio na festynie krajowego związku rolników. Tam wypowiedział się na temat Unii Europejskiej i najnowszych wyborach do Europarlamentu.

„Nie przyszedłem tu, by podnosić głos przeciwko Unii, bo – powiedzmy prawdę – za pół roku obecna Europa będzie skończona.” – powiedział.

Dodał, że obecna władza przetrwa tylko kilka miesięcy, a w następnych wyborach dojdzie do większego trzęsienia ziemi niż podczas wyborów we Włoszech.

„To zaś znaczy, że żądania, które były ignorowane i zdradzane, dotrą do Parlamentu Europejskiego z czterokrotnie większą siłą. Dosyć gróźb i obelg ze strony Unii Europejskiej.” – podkreślił.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra