Hitler gejem? Kolejny raport!

„Profil wodza powstał w 1943 roku na zlecenie Franklina D. Roosevelta. Jego autor, antropolog Henry Field, donosi, że Hitler był „zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny”. W liczącym 70 stron raporcie można też wyczytać, że kanclerza pociągał jego zastępca Rudolf Heß. Ten z kolei miał być transwestytą”

– relacjonuje raport serwis o2.pl za „Daily Mail”.

„W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel „był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech””

– czytamy dalej w opisie Hitlera, znanego wegetarianina i miłośnika zwierząt.

„Informacji udzielił agentowi Ernst Segwick Hanfstaegl. Bliski przyjaciel Hitlera wypadł z łask dopiero podczas II wojny światowej. Udało mu się uciec do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pracować dla prezydenta Roosevelta”

Jak podaje o2.pl za „Daily Mail” „Zgodnie z raportem „słabość” Hitlera do Hessa mogła nie być platoniczna.W latach 20. mężczyźni dzielili celę więzienną gdzie ich znajomość „z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodziła się w relację seksualną”.”

W dalszej części raportu autor opisuje też kanclerza jako „sadomasochistyczny typ mężczyzny ze skłonnościami homoseksualnymi”.

„Jego życie seksualne jest rozdwojone, podobnie jak jego poglądy polityczne. Chociaż nie możemy poddać Hitlera diagnozie, pewne fakty przemawiają za tym, że jego sytuacja seksualna jest niemożliwa do obrony, a nawet desperacka”

– pisze Field w podsumowaniu.

Źródło: o2.pl/”Daily Mail”/ Robert Wyrostkiewicz

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra