Teraz cenzura na Twitterze? Zablokowano Twittera działaczce antyaborcyjnej

Konto Kai Godek na Twitterze zostało zablokowane. Powodem miał być post o aborcji, którzy rzekomo przedstawił ją w zbyt wyrazistej formie.

„Naruszenie naszych zasad  dotyczących zakazu publikowania multimediów przedstawiających nieuzasadnione okrucieństwo. Nie wolno publikować multimediów przedstawiających przemoc w zbyt wyrazistej formie (np. silne obrażenia ciała lub tortury). Oglądanie tego rodzaju treści może być szkodliwe, szczególnie jeśli zostały one opublikowane w celu wyrażenia pochwały dla okrucieństwa lub sadystycznych praktyk.” – tak Twitter uzasadnia swoją blokadę.

Zablokowane zostało także konto Fundacji Życie i Rodzina, gdzie prezesem jest Kaja Godek.

Czy konta zostały słusznie zablokowane ?

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra