W Łodzi wystawią obrazy Trynkiewicza? „Promowanie pedofila”

Organizatorzy festiwalu promują się możliwością spotkania z ponad 300 tatuażystami z Polski i Europy, pokazem mody, koncertami, burleską i ekspozycją pt. „Twórczość zza krat”. Wystawę organizuje Polskie Muzeum Tatuażu. Ma ona przedstawiać dzieła polskich więźniów. Jednym z nich jest seryjny morderca i pedofil Mariusz Trynkiewicz – czytamy na dorzeczy.pl.

30 lat temu oprawca molestował seksualnie i zamordował czterech chłopców z Piotrkowa Trybunalskiego.

„Fakt” zatytułował swój artykuł „Pedofil Trynkiewicz uhonorowany na festiwalu w Łodzi!”. Według opisu festiwalu, jest to wydarzenie dla całych rodzin z dziećmi…

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra