Epidemia odry – prawda, czy fałsz?

pixabay

GIS poinformował, że że w Polsce co roku mamy do czynienia ze średnio 60 do 130 zachorowań na odrę. Pamiętajmy, że nasz kraj liczy 38 milionów ludzi!

„Ja policzyłem, że powikłań po szczepionce przeciwko odrze, śwince i różyczce, jest ponad 100. Jeżeli takie powikłania występują, mogą się one zakończyć uszkodzeniem zdrowia dziecka na całe jego życie. Jest szczepionka oczywiście, ale żeby ludzie wiedzieli jakie ona niesie za sobą ryzyko, o to mi chodzi.” – powiedział Jerzy Zięba w najnowszym filmie.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra