Pierwsza wypowiedź Asi Bibi po wyjściu z więzienia!

Niedawno Asia Bibi wyszła z więzienia. Oskarżona została o rzekomą obrazę proroka Mahometa. Po wyjściu z więzienia przerwała milczenie i pierwszy raz publicznie wypowiedziała się na temat swojej sytuacji.

„Dziękuję Bogu. Niech Pan będzie uwielbiony za moją wolność.” – powiedziała. (Przypomnijmy, iż Asia jest głęboko wierzącą chrześcijanką).

Takie słowa wypowiedziała od razu po uwolnieniu.

Jak się okazuje kobieta nadal znajduje się w niebezpieczeństwie.

„Ze względu na bezpieczeństwo Asi Bibi nie możemy ujawniać wielu faktów. Mogę jednak potwierdzić, że przebywa obecnie ze swoją rodziną.” – zaznaczył  Alessandro Monteduro, który zajmuje się stowarzyszeniem:  Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które bardzo wspiera prześladowaną chrześcijankę.

Co słychać u Asi Bibi? Podobno cieszy się wolnością.

„Słuszne jest nieprzekazywanie zbyt wielu informacji. Asia Bibi ma się dobrze i wreszcie przebywa ze swoją rodziną, to mogę potwierdzić. Cieszy się obecnością męża i dzieci. Dalsze kroki w jej sprawie nie mogą ograniczać się jedynie do działań organizacji pomocowych takich, jak nasza. Oczekujemy decyzji ze strony władz Pakistanu i krajów, które zadeklarowały chęć przyjęcia u siebie całej rodziny. W ich rękach jest teraz rozwiązanie całej sytuacji.” – dodał Monteduro.

Przypomnijmy, że chrześcijanka nie może opuścić Pakistanu. Azyl kobiecie zaproponowały już Włochy.

Czy zazna spokoju?

prawy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra