Uczeń zgwałcił nauczycielkę

19-letni licealista ze szkoły w Nässjö (południowa Szwecja) został uznany za winnego szeregu przestępstw – m.in. zgwałcił i molestował nauczycielkę, a także jej groził. O sprawie powiadomił szwedzki The Local.

Do zdarzenia doszło we wrześniu bieżącego roku. Uczeń siłą wepchnął swoją nauczycielkę do sali lekcyjnej, po czym zamknął drzwi i wykorzystał seksualnie swoją ofiarę. Kobieta próbowała się bronić i błagała go o litość. Sprawca dręczył nauczycielkę jeszcze przez kilka tygodni. Wysyłał jej snapy z groźbami gwałtu i porwania jej rodziny w przypadku braku jej zgody na seks z nim.

19-latek to uchodźca z Syrii. Uczęszczał na zajęcia z podstaw języka szwedzkiego. Został uznany za winnego jeszcze 8 innych przestępstw. Musi zapłacić kobiecie 110 tysięcy koron.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra