Doda chce podarować 10 tysięcy złotych potrzebującym. Ma jednak problem

Dorota Rabczewska-Stępień znana bardziej jako Doda chce przekazać 10 tysięcy dla Seniorów. Piosenkarka regularnie odwiedza i wspiera stowarzyszenie „mali bracia Ubogich.”

Ma jednak problem, o którym poinformowała na swoim Instagramie.

6 grudnia spędzam Mikołajki ze starszymi ludźmi, którzy są pozostawieni sami sobie w czasie świąt. Chciałabym im wręczyć prezent w postaci kuponu na 10 tysięcy złotych do wykorzystania w jakiejś aptece, bo – jak wiemy – wszystkie leki są bardzo drogie dla osób starszych, a to jest dosyć ważne. Byłam już w kilku aptekach, które odesłały mnie z kwitkiem, twierdząc że to jest niemożliwe, by zakupić tak duży kupon. Bardzo proszę, czy może się do mnie zgłosić jakaś apteka, która weźmie te 10 tysięcy i wystawi mi bon? Bardzo proszę o pomoc. Idą święta, bądźmy serdeczni i pomagajmy innym.

– powiedziała.

Niedługo Doda wyjeżdża również do Dubaju, ponieważ szykuje się do produkcji swojego filmu pt. „Dziewczyny z Dubaju.”

Przypomnijmy, że wzorem do naśladowania dla Dody jest św. Jan Paweł II i to dla niego napisała piosenkę pt. „Znak Pokoju.” Dziś natomiast odbyła się premiera jej nowej piosenki pt. „Nie wolno płakać.”

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra