Ostry wpis Brudzińskiego na Twitterze. „Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle”

Szef MSWiA Joachim Brudziński po raz kolejny zwrócił na siebie uwagę w mediach społecznościowych, z których regularnie korzysta. Tym razem zadrwił z brytyjskiego muzyka rockowego Rogera Watersa, który przestrzegał przed przewodniczącym Prawa i Sprawiedliwości. Polityk napisał na Twitterze, że wobec tego sam zamierza „wezwać do oporu” przeciwko artyście.

 

Na te słowa błyskawicznie zareagował jeden z internautów. Posądził on PiS o podobieństwo do PO, a także stwierdził, że partia jest obojętna wobec Izraela i Unii Europejskiej i nie robi nic w tym kierunku. Ten komentarz rozzłościł Brudzińskiego, który odpowiedział na niego równie ostrym atakiem.

 

– Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle z biało-czerwonymi i bogoojczyżnianymi awatarami? Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów,stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izreala, demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów

 

– opublikował na Twitterze szef MSWiA.

prawy.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra