9-latek wezwał policję, bo… nie spodobały mu się prezenty

Policjanci zostali wezwani do miasteczka Zetel w północno-zachodnich Niemczech. Funkcjonariusze przyjęli wezwanie i pojechali do wskazanego domu. Tam czekał na nich „bardzo rozzłoszczony chłopczyk”, który pokazał im „dowody”: napisaną w Wigilię Bożego Narodzenia listę życzeń. Policjanci porównali spis wymarzonych prezentów z tym, co leżało pod choinką i nie znaleźli żadnej zbieżności.

Ostatecznie funkcjonariuszom udało się załagodzić spór pomiędzy chłopcem i jego rodziną. Policjanci wytłumaczyli 9-latkowi, że Święty Mikołaj jest osobą w podeszłym wieku i prawdopodobnie pomylił prezenty.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra