Skandal! Angela Merkel na Nowy Rok! Wzywa do większej tolerancji

Kanclerz Niemiec – Angela Merkel wygłosiła orędzie noworoczne, w którym nawiązała do kryzysu migracyjnego, walki z terroryzmem i zmian klimatu.

Poradzimy sobie z wyzwaniami naszych czasów, tylko wtedy, gdy będziemy trzymać się razem i współpracować z innymi ponad granicami.

– powiedziała polityk.

Dodała, że potrzebna jest do tego większa tolerancja.

Zaznaczyła, że w tym roku Niemcy będą pracowały, by rozwiązać wszelkie problemy, ale będzie to praca przede wszystkim zgodnie z własnym interesem. Stwierdziła także, że Niemcy będą brały pod uwagę interesy innych państw.

Należy stawiać się, kłócić i walczyć mocniej o nasze przekonania. Musimy wziąć większą odpowiedzialność za własne interesy.

– powiedziała.

Jej zdaniem priorytetem w 2019 roku będzie rozmowa za globalnymi rozwiązaniami.

Chcemy chronić istniejące bliskie partnerstwo z Wielką Brytanią mimo jej wyjścia z UE.

– zakończyła.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra