Niemiecki poseł pobity! Lewicowe bojówki w natarciu?

Internet obiega zdjęcie niemieckiego posła partii Alternative für Deutschland Franka Magnitza, z głęboko rozciętą raną głowy. Widać, że sprawa jest naprawdę poważna.

Jak informuje „Deutsche Welle” w poniedziałek po południu w Bremie trzech zamaskowanych mężczyzn zaatakowało Franka Magnitza – posła partii AfD. Parlamentarzysta najpierw został uderzony przedmiotem (prawdopodobnie drewniana pałka) a następnie gdy upadł, został kopnięty w głowę.

Nie wiadomo jak potoczyłaby się dalej sytuacja, gdyby nie interwencja pracownika budowy, świadka zdarzenia, który odstraszył mężczyzn. Policja wciąż szuka sprawców a w Niemczech trwa burza komentarzy.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra