Najczęstsza przyczyna śmierci na świecie? W 2018 roku zabito 42 miliony nienarodzonych dzieci!

Europa wydaje się nie jest wyjątkiem na mapie świata pod względem podejścia do życia.

„Do uśmiercania dzieci na masową skalę dochodzi także w Europie. Ze statystyk wynika, że tylko w Wielkiej Brytanii zabito 197 533 nienarodzonych dzieci, czyli o 4 proc. więcej niż w roku 2016. Działania legislacyjne poszczególnych państw zezwalających na aborcję na życzenie wskazują na to, że sytuacja może się pogarszać. Wśród liderów zachęcających do przeprowadzenia aborcji znajdują się Chiny i Indie. Od tego roku prawo do zabijania dzieci nienarodzonych obowiązuje także w Irlandii, która zniosła tzw. „ósmą poprawkę” do Konstytucji, która chroniła prawo do życia dla dzieci nienarodzonych”

– informuje serwis wSensie.pl

Z danych portalu worldometers.info wynika, że w wyniku aborcji zginęło w 2018 roku blisko 42 mln dzieci.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra