Skandaliczne doniesienia! Transseksualni mają pierwszeństwo

Jak pisze LifeSite powołując się na „Daily Mail” oraz „The Telegraph”, brytyjska National Health Service od dawna prowadzi politykę, w myśl której kobiety i mężczyźni są na oddzielnych oddziałach. Wszystko było proste dopóki nie pojawiły się przepisy antydyskryminacyjne… dzięki którym mężczyzna może przyjść do szpitala, powiedzieć, że czuje się kobietą, a cały personel musi dostosować się do tej deklaracji i umieścić pacjenta na oddziale żeńskim. Oczywiście wszystko z myślą o niedyskryminowaniu…

Brytyjskie media przytaczają relacje starszej pani, który zwróciła personelowi uwagę na pacjenta, który deklarował się jako transpłciowa kobieta: „wydawał się być pobudzony seksualnie na naszym oddziale”.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra