Magdalena Ogórek zaatakowana przed siedzibą TVP [WIDEO]

„Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film”

– napisała Ogórek.

W Internecie pojawiło się nagranie z zajścia. W materiale widać, jak do szyb samochodu dziennikarki przykładane są kartki z różnymi hasłami oraz naklejane są nalepki. Jedna z kobiet krzyczy m.in.: „spieprzaj kłamliwa babo obrzydliwa”. Słychać też hasła: „Wstyd i hańba”, „kłamczucha” czy „zatrudnijcie dziennikarzy”.

Część manifestantów próbuje utrudnić Magdalenie Ogórek wyjazd z parkingu, m.in. kładąc się pod koła. Ostatecznie osoby te odciągają funkcjonariusze policji, którzy jednak wcześniej bezpośrednio nie reagują, gdy dziennikarka jest otoczona grupą agresywnych ludzi.

Więcej informacji tutaj: PRAWY.PL

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra