Archidiecezja zaprasza homoseksualistów!

Propozycja dyskusji oraz wprowadzanie wynikających z nich zaleceń jest wynikiem długiego wsłuchiwania się w to co Duch Święty pragnie przekazać Kościołowi w Australii. Ten proces słuchania i dialogu jest okazją do wspólnego spotkania, spędzenia czasu, rozmowy i wymiany doświadczeń w takich kwestiach jak wiara, życie i kościół.

– tak twierdzą organizatorzy spotkania.

Temat spotkania to słuchanie co Duch Święty pragnie przekazać Kościołowi.

Wzywając wszystkich katolików i chrześcijan LGBTIQIA+ oraz zwracając się do szerszego grona osób LGBTQIA+ wraz z rodzinami, partnerami i zwolennikami swoich społeczności, zapraszamy na bezpieczne i inkluzywne konwersacje.

– można przeczytać.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra