Biedroń: Chcę być i będę premierem

Wielkie ego Roberta Biedronia miało w zamierzeniu przestraszyć polityków rządu Prawa i Sprawiedliwości, ale wyszło całkiem odwrotnie. Nawet jego potencjalnemu elektoratowi te słowa musiały zapaść w pamięci. Lider nowego ugrupowania zapowiadał, że jeszcze tej jesieni będzie premierem.

– Chcę być i będę premierem. Ale żeby być premierem, muszę opowiedzieć tę narrację Polkom i Polakom. Na jesieni będę premierem. Po to idę do parlamentu. Wiosna będzie nasza i jesień będzie nasza

– stwierdził Robert Biedroń w rozmowie z Dianą Rudnik w „Faktach po faktach” TVN24.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra